ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد یکی از رشته های پزشکی است که مسئولیت آن تشخیص دادن – مراقبت و درمان بیمارانی است که به مشکلات سیستم اسکلتی عضلانی مانند مفصل ها – استخوان ها – لیگامان ها و اعصاب می باشد . به پزشکانی که در این رشته فعالیت می کنند متخصص ارتوپدی گفته می شود . علی رغم اینکه هر متخصص ارتوپدی با همه زوایا سیستم اسکلتی عضلانی آشنا می باشد ولی بیشتر آن ها دارای تخصص ویژه ای در نواحی منحصر به فردی از بدن مانند ستون فقرات – لگن – زانو – پا – دست – شانه و آرنج هستند .

دکتر بهنام نصیری متخصص ارتوپدی ، جراح ارتوپد ، آرتروسکوپی ، تعویض مفاصل ارتوپد خوب در تهران می باشد . تجربیات بسیاری را کسب کرده است و توانسته است بیماران زیادی را بهبود ببخشد اگر شما هم جز افرادی هستید که از بیماری های مفاصل رنج می برید می توانید به همراه دکتر نصیری جهت درمان آن اقدام نمائید . جهت تعیین وقت قبلی می توانید با شماره های تماس 02177844569 – 02177825556-02188878411 – 02188788671 تماس حاصل نمائید .

ارتوپد خوب در تهران با شکیبایی و حوصله فراوان کار خود را با مشاوره و معاینه بیمار آغاز می کند . و بعد اگر تشخیص داده شد که نیاز به آزمایش دارد ، برای بیمار آزمایشاتی مانند تصویربرداری با اشعه ایکس – آزمایش خون تجویز می کند . ارتوپد خوب در تهران پس از اینکه بیماری را تشخیص داد در رابطه با بیماری و راه های درمان آن با بیمار مشاورات لازم را انجام می دهد و او را همراهی می کند تا بهترین روش درمانی را برای زندگی بهتر و راحت تر انتخاب کند . متخصص ارتوپدی جراحی را در مرحله نهایی بیماری زمانی که درمان دیگری برای بیماری وجود نداشته باشد انتخاب می کند و تجویز می کند و سعی بر این دارد که تا آنجایی که امکان دارد جراحی را انجام ندهد . بنابراین جراح ارتوپد پزشکی می باشد که با داشتن مهارت و تجربه هم برخورد خود را با بیمار بهتر انجام می دهد .

متخصص ارتوپدی خوب کسی است که پس از اینکه دوره های تحصیل خود را گذراند همواره در صدد یادگیری روش های نوین و جدید باشد و سعی براین داشته باشد که تاثیر گذارترین روش را برای بیمار خود انجام دهد . متخصص ارتوپد خوب در تهران برای درمان بیماری از هر دو روش جراحی – غیر جراحی استفاده می کند . و همچنان درمانی را انتخاب می کند که بتواند تاثیراتی مثبت در زندگی بیمار بگذارد .

ارتوپد خوب در تهران

ارتوپد خوب در تهران

رشته ارتوپد فنی

رشته ارتوپد فنی وسایل کمکی و یا اندام های مصنوعی که به آن ها ارتز و پروتز گفته می شود یکی از زیر مجموعه رشته هایی است که به توانبخشی ارتباط دارد . کسانی که در این رشته تخصص ویژه ای دارند برطبق قوانین مهندسی که با آناتومی بدن تطبیق داشته باشد به طراحی و ساخت اعضای مصنوعی و وسایل کمکی می پردازند . مسئولیت ارتوپد فنی این است که از ارتزها جهت جلوگیری کردن از بدفرمی ها یا برطرف کردن آن ها – کمک به کاربرد عضو – تثبیت اندام ها یا مفصل های گوناگون بدن استفاده کند که می توان به انواع کفش – کفی – و صندلی های طبی – بریس ها – کمربندهای گوناگون – اسپلینت ها و … اشاره کرد . و نیز از پروتز که اندامی غیر و طبیعی و مصنوعی می باشد برای جایگزین کردن عضو طبیعی استفاده می کند که به شکل های مختلفی موجود است که عبارتند از : پروتزهای پا – دست – انگشتان مصنوعی و …

به همین دلیل هدف از رشته ارتوپد فنی این می باشد که به کسانی که ناتوانی جسمی دارند و قادر نمی باشند فعالیت های خود را انجام دهند و همچنین در مقابل انجام دادن کارهای روزانه خود ضعیف هستند و قدرت کافی را ندارند کمک شایانی کند .

تعویض مفصل زانو

جراحی مفصل لگن

تعویض مفصل شانه

 

برچسب گذاری توسط , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 3 =